Często Zadawane Pytania - Aegean Divers

Poniżej znajdą Państwo zbiór niektórych z najczęściej zadawanych pytań na temat nurkowania z nami w Santorini.

1. Ile miejsc nurkowań używacie?
Miejsca nurkowe to co najmniej 38. Należy tutaj wspomnieć, że jego wybór zależy od pogody, a także poziomu nurków jakich mamy na dzień.

2. Jaki typ nurkowania można zrobić w Santorini?
W obszarze Santorini jest dużo ścian, jaskini, raf do nurkowania oraz nurkowania jako kursu w słynnej Kalderze wulkanu. Istnieje wiele opcji głębokości, które zadowolą każdego nurka, czy początkujących lub doświadczonych plus, 4 wraki, jeden znajduje się na głębokości 10m, jeden znajduje się na 15m i nadaje się dla początkujących, jeden znajduje się 10m-15m, drugi na 30-34m i nadaje się do bardziej doświadczonego nurkowania.

3. Jaka jest średnia głębokość miejsc nurkowych w okolicy Santorini ?
Głębokość z miejsc, które odwiedzamy zaczyna się od 2-3m (gdy mamy klientów wykonujących "Odkrywkowego Nurkowania", DSD, programu). Trzeba tutaj powiedzieć, że kiedy mamy klientów na różnych poziomach, w tym klientów, którzy chcą zrobić DSD, wybieramy miejsca, które mogą pomieścić wszystkich. Należy pamiętać, że greckie prawo pozwala na nurkowanie rekreacyjne do 30m.

4. Ile nurkowań dziennie robicie?
Robimy dwa nurkowania dziennie, rano i dwie kolejne po południu. Mamy również harmonogram dwa razy w tygodniu do nurkowania nocnego.

5. Używacie pasów wagi lub / i wagi z zintegrowanym BCD?
Używamy pasów wagi.

6. Czy zapewniacie komputery nurkowe?
Nasze ceny zawierają pełny sprzęt do nurkowania, z wyłączeniem komputerów nurkowych. Jednakże, w przypadku gdy ktoś chce korzystać z komputera nurkowego mogą wynająć go od nas.

7. Jakie gatunki ryb mogą być znalezione w Santorini?
Gatunki najbardziej prawdopodobne do zobaczenia podczas nurkowania to groupery, homary, śródziemnomorskie mureny, europejskie węgorze konger, białe amarelie, obarczone amarelie, czarne babki, nudibranchs, fireworms, ośmiornice, rozgwiazdy, gąbki, krewetki, zawilce, ryby jaszczurki i ogólnie gatunki typowe dla Morza Śródziemnego.

8. Jeśli rezerwuje pobyt na więcej niż 1 dzień nurkowania, muszę zrobić wszystkie moje nurkowania na kolejne dni?
Nie, nie musisz robić wszystkich nurkowań na kolejne dni. Na potwierdzeniu rezerwacji twoje dni nurkowania pokażą kolej, ponieważ nasz system online liczy dni, w zależności od liczby nurkowań które zostały zamówione, począwszy od daty uruchomienia nurkowania, np 6 zamówionych nurkowań rozpoczynających się 1 czerwca 2014 roku, system będzie liczyć trzy dni, więc pokaże 3 czerwca 2014 jako ostatni dzień nurkowania. Podczas rezerwacji nurkowania po prostu napisz nam daty, na które chcesz użyć nurkowań i będziemy aktualizować nasz systemu rezerwacji odpowiednio do Ciebie.

9. Gdzie można dokonywać transferów z / na?
Nie oferujemy transportu, ponieważ mieliśmy wiele opóźnień, które zawiodły harmonogram. Oferujemy tylko transfer z dworca autobusowego Fira.

10. Jaki typ łodzi używacie?
Używamy 9 metrową łódź motorową z silnikiem o mocy 300 KM i szyberdachem oraz 6,5 m RIB z silnikiem i szyberdachem 225 HP.

11. Jaka jest maksymalna liczba nurków w jednym dniu?
Mimo, że nasza łódź ma zdolność do 19 osób, biorąc pod uwagę sprzęt do nurkowania możemy ograniczyć ilość nurków do 12-14 plus do trzech pracowników, tak że nie ma więcej miejsca.

12. Czy robicie NITROX ?
Mamy ofertę z Nitrox do klientów, którzy posiadają niezbędne uprawnienia.

13. Co zrobić, jeśli mój partner / towarzyszem (s) nie nurkuje? Może iść z nami na łódź?
Partnerzy / towarzysze, którzy nie nurkować lub nie chcą spróbować, czy którykolwiek nurkowania mogą przyjść do nurkowania tylko wtedy, gdy nie ma miejsca na łodzi. Może to być omawiane na swojej rezerwacji i zalecamy kontakt z wyprzedzeniem, dziękuję.

14. W których godzinach zaczynamy I kończymy?
Spotkamy się w naszym centrum nurkowym około 08: 45-09: 00, aby przygotować sprzęt i wyruszamy około 09:30. Wracamy do centrum nurkowego około 14:30 - 15:30. Na popołudniowym nurkowaniu spotkanie jest o 15:00 w centrum nurkowym i wrócimy około 18:00 dla pojedynczego nurkowania lub 19: 30, czy to na dwa nurkowania.

15. Czy macie miejsce parkingowe dla klientów?
Jest dużo miejsc parkingowych przed i po stronie naszego centrum nurkowego dla klientów, którzy mają własny transport. W tym przypadku jeśli masz transport, możesz również spotkać się z nami w porcie Vlihada, lub innym molo , gdzie łódź może stać w umówionym czasie na dzień / y będzie można nurkować z nami, jeśli uważasz, że byłoby to bardziej wygodne dla Ciebie. Jest również przystanek autobusowy zaraz naprzeciwko centrum nurkowego i można uzyskać informacje o trasach i rozkładach jazdy online w http://www.ktel-santorini.gr/ lub zapytać w recepcji hotelu.

16. Czy mogę nurkować z tobą, jeśli przyjadę na statku wycieczkowym?
Jeśli przyjeżdżacie w Santorini na statku wycieczkowym, nie należy dokonywać żadnych online rezerwację, ale skontaktować się z nami przez telefon lub e-mail (tel. +30 Numerem: 2286033201, e-mail: sales@aegeandivers.com ) aby nas powiadomić o dacie i godzinie przyjazdu, nazwie swojego statku oraz daty i czas wyjazdu. Ta informacja jest szczególnie ważna, jeśli statek zatrzymuje się na Santorini tylko na dzień lub kilka godzin ze względu na czas nieokreślony, a więc kontakt z nami i dokonywanie uzgodnień z góry ma kluczowe znaczenie.

17. Czy pełne wyposażenie jest wliczone w cenę?
Mamy dwa różne cenniki dla własnego sprzętu i z pełnym wyposażeniem.

18. Jakiego typu stroje oferujecie?
Do naszych nurków zapewniamy pełne okrycie ciała 5 mm które są wodoodporne. Do naszych amatorów zapewniamy szorty.

19. Jak mogę dokonać rezerwacji?
Można dokonać rezerwacji elektronicznej (patrz pytanie 21) lub skontaktować się z nami poprzez e-mail: sales@aegeandivers.com).

20. Ile dni wcześniej muszę dokonać rezerwacji?
Wskazane jest, aby dokonać rezerwacji w swojej najbliższej wygodzie, tak aby można nurkować w terminach preferencji.

21. Jak dokonać rezerwacji elektronicznej?
Podczas odwiedzania naszej strony internetowej, www.aegeandivers.com można zobaczyć rodzaje nurkowania jakie oferujemy wraz z opisem miejsc do nurkowania, warunków itp po kliknięciu na link aby uzyskać więcej informacji i rezerwacji. Jeśli następnie kliknąć na "Rezerwacja", zostaniesz przeniesiony do naszego systemu rezerwacji, gdzie zostanie poproszony o podanie danych.

22. Czy mogę anulować lub zmienić swoją rezerwację?
Na naszej stronie internetowej, www.aegeandivers.com, wybierz "Moje rezerwacje", a następnie można zmienić lub anulować rezerwację, tak długo, jak masz numer rezerwacji, który znajduje się na kuponie. Możesz zmienić swoją rezerwację do 21 dni przed datą wybraną na początku swojego nurkowania. Jeśli chcesz zrezygnować z rezerwacji, należy skonsultować się z naszą polityką anulowania (patrz pytanie 23).

23. Jakie są zasady rezygnacji?
Warunki anulowania naszego centrum nurkowego jest następujące:
Anulowanie co najmniej 21 dni przed rozpoczęciem programu nurkowego: Brak opłat.
Anulowanie od 20 do 3 dni przed rozpoczęciem programu nurkowego: Będzie opłata w wysokości 50% całkowitych kosztów programu nurkowania bo wszystko było zarezerwowane.
Jeśli już wpłaciłeś kaucję, czyli 30% całkowitych kosztów, zostaniesz obciążony dodatkową kwotą 20% całkowitych kosztów.
W każdym innym przypadku: Będzie opłata całkowity koszt programu nurkowania gdy wszystko było zarezerwowane.

24. Jaka jest średnia temperatura wody?
Załączony plik jest rozpiską średniej temperatury miesięcznej na powierzchni.

25. Czy nie mogą Państwo zaproponować żadnych hoteli na Santorini?
Możesz wybrać i zarezerwować nocleg w kontakcie ze współpracującymi biurami podróży na kkouroutis@webadvisor.gr. Oferujemy również pakiety nurkowania i zakwaterowania.

26. Jak daleko jest wasze centrum nurkowania z Fira i Ia?
Fira jest około 3 km i Oia jest około 17 km.

27. Mam własny sprzęt. Czy mogę zostawić go w centrum nurkowym w dniach gdy będę nurkować z wami?
Możesz zostawić swój sprzęt do nurkowania w naszym centrum nurkowym w dniach, w któych będziesz nurkować z nami i odebrać go po ostatnim dniu nurkowania.

28. Jak daleko jest najbliższa komora hiperbaryczna?
Najbliższa komora hiperbaryczna jest na wyspie Kreta, która jest 2 godziny drogi łodzią lub 20 minut drogi samolotem lub helikopterem.

29. Czy twoje centrum nurkowania jest ubezpieczone?
Jesteśmy ubezpieczeni z DAN ale wskazane jest, że nurkowie powinni być również ubezpieczeni. Jeśli masz własne ubezpieczenia należy przedstawić dowód do nas, kiedy odwiedzasz nasze centrum nurkowe.

30. Czy masz tlen na łodzi?
Zawsze mamy zestaw pierwszej pomocy i jednostki tlenu na naszej łodzi.

31. Czy muszę mieć zaświadczenie lekarskie, jeśli chcę wziąć lekcje nurkowania?
Jeśli chcesz wziąć lekcje dla każdej kwalifikacji (bez względu na to czy nigdy nie nurkowałeś przedtem lub jeśli chcesz kontynuować szkolenie nurkowe), musisz dostarczyć nam list od patologa (GP) i / lub kardiologa poświadczającego swój stan zdrowia i zdolność do nurkowania.

32. Czy można zrobić tylko nurkowanie statkiem?
Głównie robimy nurkowanie łodzią. Wynika to z geologii Santorini, ponieważ nie ma dostępu do drogi wygodnej dla większości miejsc nurkowych, które odwiedzamy. Ale mamy kilka brzegów dla nurkowań.

33. Jakie języki znają pracownicy?
Nasi pracownicy jako zespół mówią po grecku i angielsku.